Naše nabídka

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Naše firma se zabývá rozvozem teplých balených hotových jídel po Mladé Boleslavi a jejím okolí.

NEJSTE LIMITOVÁNI ŽÁDNÝM MIMIMÁLNÍM ODBĚREM. JEDINÁ PODMÍNKA PRO ZÁVOZ JE OBJEDNÁNÍ ALESPOŇ JEDNOHO HLAVNÍHO JÍDLA V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 93,- Kč

(Pokud si chcete ověřit, zda můžeme zavést i Vás, tak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu : info@hotovkymb.cz nebo na telefonu 725 933 953 a my Vám zodpovíme zda je dovoz možný).

V e-mailu vždy uvádějte předpokládaný počet jídel/závoz, telefonní číslo a adresu na kterou chcete jídla zavést. Z provozních důvodů bohužel nezavážíme domácnosti, ale pouze firmy nebo jejich zaměstnance , pokud by jste si i přesto přáli jídla zavést domů je třeba nás nejdříve kontaktovat a domluvit se na podmínkách.

Příprava i rozvoz jídel, probíhá za přísných hygienických podmínek.

Dodržujeme všechny zásady HACCP a splňujeme i veškeré kvalitativní normy.

Denně nabízíme výběr min. ze tří druhů hlavních jídel, jedné diety, speciálního salátu ( hlavní jídlo s grámáží +/- 500g), tří druhů minutek, a jednoho druhu polévky. (Polévku lze objednat i samostatně za 35,- Kč)

Pokrmy jsou připravovány každý den ráno, abychom zajistili vždy čerstvou a chutnou dodávku.

ROZVOZ se provádí od 8,00 hod do 12,30 hod., dle časových možností a přání zákazníka. (u první objednávky vždy uveďte otvírací dobu a do kdy nejpozději požadujete jídla zavést).

Platební metody

Přijímáme všechny druhy stravenek, platba je možná jakýmkoliv způsobem: denně, týdně, měsíčně (bezhotovostním převodem i hotově).

Dodání jídla

Jídla rozvážíme teplá ve speciálních přepravních boxech které udrží teplotu, není tedy nutné dále ohřívat a můžete rovnou konzumovat.

Pokud by se přeci jen stalo, že se ke konzumaci jídla nedostanete včas a jídlo vám vystydne, postupujte podle návodu níže.

Jídelní lístky

Doporučený postup ohřevu jídel

Na talíři: omáčku vylijeme na talíř a dáme ohřát do mikrovlnné trouby na 2-3minuty pod poklop (čas dle typu mikrovlnné trouby) poté přidáme přílohu jedná-li se o knedlíky dáme hřát na další minutu ( knedlíky dáme nejlépe do igelitového sáčku a pokapeme několika kapkami vody), rýže a brambory mohou být ohřívány i déle s omáčkou a masem na talíři. Pokud by Vám knedlíky tvrdly je to tím, že jsou v mikrovlnce příliš dlouho.

V krabičce:

Pokud nejsou k jídlu knedlíky, nebo řízek, můžeme dát hřát vše najednou, stačí pouze udělat do vrchního obalu několik dírek a dát hřát na cca 1- 2minuty. Pokud jsou k obědu řízky, nedoporučujeme hřát jídlo s přílohou dohromady, krkovička nesnese příliš dlouhý ohřev a vysuší se Vám. Takže ideálně ohřejeme přílohu a poté dáme hřát řízek na cca minutu kuřecí i o několik sekund déle, případně přidáváme dle potřeby. Pokud máme omáčková jídla s knedlíky, doporučujeme vyjmout knedlíky z krabičky, udělat několik dírek do druhé strany, kde je omáčka s masem a dát hřát na cca 2-3minuty pak vložit knedlíky v igelitovém sáčku a ohřejeme na cca 1minutu spolu s omáčkou a masem a až poté odtrhneme obal a můžeme jíst.

Kontakty

Vyvařovna V+N

U masokombinátu 1242, 293 06

Kosmonosy

Provozní doba

Pondělí - Pátek : 8:00 - 12:30


Tel.: +420 725 933 953E-mail: info@hotovkymb.cz

Výdejna hotových jídel

Havlíčkova 887

Mladá Boleslav, 293 01

Provozní doba

Pondělí - Pátek : 11:00 - 13:00


Tel.: +420 603 895 182E-mail: info@hotovkymb.cz

více než 1000 jídel denně


spokojení strávníci


dodání až domů