— Jak objednat —


OBJEDNÁVKU je možné provést pouze e-mailem 


Veškéré změny v objednávkách je potřeba zaslat nejpozději den předem do 12:00 hod.

Zrušení objednávky je možné pouze telefonicky do 8:00 hod.

Přijímáme všechny druhy stravenek, platba je možná jakýmkoliv způsobem: denně, týdně, měsíčně (bezhotovostním převodem i hotově)


!! JÍDLA ROZVÁŽÍME TEPLÁ VE SPECIÁNÍCH PŘEPRAVNÍCH BOXECH KTERÉ UDRŽÍ TEPLOTU, NENÍ TEDY NUTNÉ DÁLE OHŘÍVAT A MŮŽETE ROVNOU KONZUMOVAT !!


Pokud by se přeci jen stalo, že se ke konzumaci jídla nedostanete včas a jídlo vám vystydne.


Zde je doporučený postup ohřevu jídel:


Na talíři: omáčku vylijeme na talíř a dáme ohřát do mikrovlnné trouby na 2-3minuty pod poklop (čas dle typu mikrovlnné trouby) poté přidáme přílohu jedná-li se o knedlíky dáme hřát na další minutu ( knedlíky dáme nejlépe do igelitového sáčku a pokapeme několika kapkami vody), rýže a brambory mohou být ohřívány i déle s omáčkou a masem na talíři. Pokud by Vám knedlíky tvrdly je to tím, že jsou v mikrovlnce příliš dlouho.


V krabičce: Pokud nejsou k jídlu knedlíky, nebo řízek, můžeme dát hřát vše najednou, stačí pouze udělat do vrchního obalu několik dírek a dát hřát na cca 1- 2minuty. Pokud jsou k obědu řízky, nedoporučujeme hřát jídlo s přílohou dohromady, krkovička nesnese příliš dlouhý ohřev a vysuší se Vám. Takže ideálně ohřejeme přílohu a poté dáme hřát řízek na cca minutu kuřecí i o několik sekund déle, případně přidáváme dle potřeby. Pokud máme omáčková jídla s knedlíky, doporučujeme vyjmout knedlíky z krabičky, udělat několik dírek do druhé strany kde je omáčka s masem a dát hřát na cca 2-3minuty pak vložit knedlíky v igelitovém sáčku a ohřejeme na cca 1minutu spolu s omáčkou a masem a až poté odtrhneme obal a můžeme jíst.


Proč právě náš rozvoz jídel?:


1. Individuální přístup ke každému zákazníkovi, snažíme se každému z Vás, pokud je to v našich silách vyhovět.


2. Naše cena je jedna z nejnižší v Mladé Boleslavi


3. Denně čerstvá jídla: jídla jsou každé ráno uvařena a nejsou nijak dál chemicky upravována pro delší trvanlivost a není tedy narušena chuť jídla.


4. Porce jídel jsou téměř vždy nadstandardní a nad uvedenou gramáž


5. Snažíme se vždy dovést jídlo v domluvený čas


6. Rozvážíme hlavní jídla, která sami vyrobíme


7. Jsme rodinný podnik, který působí na trhu více, jak 7 let


8. Zaměstnáváme kuchaře s více jak 30 letou praxí v oboru ( speciální příprava hotových jídel)


Doufáme, že jsou i další důvody proč si vybrat zrovna nás, ale nejlepší způsob, jak se přesvědčit je si u nás objednat :)


Věříme, že budete s naší službou spokojeni, a těšíme se na Vaše nápady a připomínky na našich webových stránkách!


Děkujeme za projevenou důvěru a přejeme dobrou chuť :-)


S námi můžete vařit už jen pro zábavu