Vaříme pro Vás již od roku 2012 a Vaříme s láskou!

Naše firma se zabývá rozvozem teplých balených hotových jídel po Mladé Boleslavi a jejím okolí.

NEJSTE LIMITOVÁNI ŽÁDNÝM MIMIMÁLNÍM ODBĚREM. JEDINÁ PODMÍNKA PRO ZÁVOZ JE OBJEDNÁNÍ ALESPOŇ JEDNOHO HLAVNÍHO JÍDLA V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 72,- Kč 

(Pokud si chcete ověřit, zda můžeme zavést i Vás, tak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu : info@hotovkymb.cz  nebo na telefonu 725 933 953 a my Vám zodpovíme zda je dovoz možný). 

V e-mailu vždy uvádějte předpokládaný počet jídel/závoz. Z provozních důvodů bohužel nezavážíme domácnosti, ale pouze firmy nebo jejich zaměstnance , pokud by jste si i přesto přáli jídla zavést domů je třeba nás nejdříve kontaktovat a domluvit se na podmínkách.

V návaznosti na situaci ohledně COVID-19, jsme přistoupili od 1.7.2020 k rozvozu jídel do domácností. Dovoz je možný pouze za příplatek na dopravu ve výši 10 Kč

Příprava i rozvoz jídel, probíhá za přísných hygienických podmínek.

Dodržujeme všechny zásady HACCP a splňujeme i veškeré kvalitativní normy.

Denně nabízíme výběr min. ze tří druhů hlavních jídel, jedné diety, speciálního salátu ( hlavní jídlo s grámáží +/- 500g), tří druhů minutek, a jednoho druhu polévky. (Polévku lze objednat i samostatně za 22,- Kč)

Pokrmy jsou připravovány každý den ráno, abychom zajistili vždy čerstvou a chutnou dodávku.

ROZVOZ se provádí od 8,00 hod do 12,30 hod., dle časových možností a přání zákazníka. (u první objednávky vždy uveďte otvírací dobu a do kdy nejpozději požadujete jídla zavést).


— PROČ JÍDLA PRÁVĚ OD NÁS —

Vaříme s láskou, 

ale to není vše, zakládáme si na kvalitě vstupních surovin a správném dochucení!

VŽDY ČERSTVÉ INGREDIENCE

Vždy vaříme z čerstvých surovin a máme ověřené dodavatele. Víme, že čerstvost je základem úspěchu správné chuti a spokojenosti zákazníka.

SKVĚLÝ ŠÉFKUCHAŘ

O kvalitu a správné dochucení se stará náš skvělý šéfkuchař Michal. Snažíme se o to, aby Vám od nás chutnalo a na tom si zakládáme.